ISTORIJA

Apsipirk, susitik, pasirūpink!

„GO9“ – nuo pamėgtų parduotuvių iki jaunimo lankomų vietų ar gero restorano. Derinant skandinavišką minimalizmą ir itališką modernumą, nuo šiol čia – vieta susitikti, paragauti netikėtų skonių, įsigyti stilingų daiktų ar, taupantiems laiką, pasirūpinti būtiniausiais reikalais. 

 

Apsipirk @GO9

 

Centrinė miesto gatvė savaime diktuoja prekybos centro asortimentą. Madingi drabužiai, avalynė, sveika kosmetika, papuošalai – norintieji formuoti įvaizdį ir asmenybę, pasipuošti čia ras išskirtinio asortimento H&M ir H&M HomeLindex, garsių prekių ženklų asortimento Premium prekių, About, Frank WalderRimowaWAWA, The DarkThe Body Shop, Šveicarija, Beauty Nail, Vaga, Gintarinė Vaistinė prekių. Skubantys maisto prekių gali įsigyti moderniame Market Hall – jaukiai apatiniame -1 aukšte jau įsikūrusiose ir greit atsidarysiančiose maisto ir gėrimų krautuvėlėse Bottlery, Coffee Inn, AJ Šokoladas, Soul&Pepper, MonAmi, Majai, Donut LABGėrybių ragas, The Juice Room, Yogoland, Steak Supply ir kt., ar jau pamėgtoje išskirtinį asortimentą turinčioje Rimi

 

Susitik @GO9

 

Esi verslo atstovas? Pietų su kolegomis kviečiam skaniausių mėsainių į Studio9, ar verslo vakarienės – virtuvės šefų šedevrų Carré restorane. Studentas? Griebk Coffee Inn kavos, MonAmi kepyklėlės bandelę ir bent 5 minutėm studentiškai prisėsk poilsio zonoje. Skubanti moteris? Pabūk su savimi Vagos knygyne gurkšnodama Huracan Coffee karšto šokolado. Merginų kompanija? Keliaukit tiesiai į The Juice Room – sulčių kokteilio, o vėliau - į Beauty nails, soliariumą Luxura ar saloną Luxura – grožio procedūrų. Beje, visa tai galit daryti kartu su savo augintiniais, nes mes esame draugiški gyvūnams ir vertiname atsakingus augintojus.

 

Pasirūpink @GO9

 

Mums visiems trūksta 25-tos valandos paroje. Vis dėlto yra reikalų, kuriuos būtina sutvarkyti. Jei taupai laiką, čia per laisvą minutę gali: susitvarkyti bankinius reikalus, pasigražinti salone, Tiketoje įsigyti bilietus į spektaklį, mėgstamą puspaltį Joglės valykloje paversti lyg nauju, A&A siuvimo ateljė atnaujinti drabužį ar atlikti daug kitų smulkių, bet svarbių darbelių. 

 

Priešistorė

 

„GO9“ – bene vienintelis Vilniaus prekybos centras, išsiskiriantis istorinės architektūros ir modernumo harmonija. 1873 m. statybos pastatas buvo grafo, generolo leitenanto Dmitrijaus Mavroso namai. 1918 m. lapkričio 23 d. tuometinis Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas ir pirmasis krašto apsaugos ministras Augustinas Voldemaras pasirašė įsakymą, kuriuo buvo pradėtos formuoti šalies reguliariosios pajėgos. Ši data – lapkričio 23 d. – yra laikoma oficialia Lietuvos kariuomenės atkūrimo diena. XX a. pr. čia veikė pirmasis naktinis klubas „Palas de Dance“, dar vėliau - įvairių laikraščių redakcijos, buvo įsikūrusi to meto valdžia, Vilniaus miesto savivaldybė. 2005 m. airių kompanijai įsigijus pastatą, jis buvo rekonstruotas ir jau 2007 m. pradėjo veikti kaip prekybos centras „Gedimino9“. 2012 m. pabaigoje prekybos centrą įsigijo švedų investicinė bendrovė „East Capital“. „GO9“ rekonstruotas sujungiant skandinaviško minimalizmo, itališko modernumo ir istorinio architektūrinio paveldo tradicijas.